İstanbul Ticaret Üniversitesi ile Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde yürütülen “Trafikte Küçük Hata Yoktur!” sosyal sorumluluk projesi toplantıları devam ediyor.
  Trafikte Ortak Akıl Platformu (TRAP) ile düzenli olarak yürütülen toplantıya bu hafta Birleşmiş Milletler Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır’ın danışmanı ve New York daimi temsilcilik müsteşarı Öncü Keçeli, Ulaştırma Sistemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız, projenin ana sponsoru  Shell Türkiye temsilcisi Melisa Mendi, proje sponsoru Getir temsilcileri Serhat Karakaya, Ekin Altay, proje koordinatörü Fatih Aysal , Renault eski Genel Müdürü İbrahim Aybar, Trafik Mağdurları Derneği başkanı Yeşim Ayöz, Radyo Trafik Genel Yayın Yönetmeni  Cezayir Doğan, Trafik Uzmanı Berkant Güzelküçük katıldı.
  “Trafikte Küçük Hata Yoktur!” sosyal sorumluluk projesinin Birleşmiş Milletler destekli ve global çapta bir proje olması için yapılan toplantı, her gün çok sayıda insanın trafik kazalarından hayatlarını kaybetmelerine engel olacak bir şekilde projenin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için atılan önemli bir adım oldu. Uluslararası katılımla gerçekleşen bu etkinlikle, yürütülen projenin global bir etki oluşturması bekleniyor.
   Merkez Müdürü Prof. Dr. Ilıcalı, Öncü Keçeli’ye gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Muammer Yıldız da çok önemsedikleri bu projenin uluslararası statü kazanmasından büyük memnuniyet duyacaklarını belirterek İstanbul Ticaret Üniversitesi’ne gösterdiği gayret ve çalışmalar için teşekkür etti. Diğer katılımcılar da görüş, öneri ve memnuniyetlerini paylaştılar. Keçeli de bu anlamlı projeye dahil olmaktan duydukları memnuniyeti belirterek her türlü katkıyı sağlayacaklarını ifade etti.