Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünde 1993 yılında geçici işçi statüsünde çalışmaya başlayan Nadir Yıldırım, çok çalışıp kendisini geliştirerek yeni ismi Gebze Teknik Üniversitesi olan kurumuna genel sekreter olarak atanmanın gururunu yaşıyor.

Mavi Kocaeli Gazetesinin Haberine göre Gazi Üniversitesi Bolu Meslek Yüksekokulu Orta Kademe Yöneticilik Bölümünü bitiren Yıldırım, 1993 yılında geçici işçi statüsünde o günkü adıyla Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünde çalışmaya başladı. Üniversitede 1994’te açılan memur kadrosu yazılı ve sözlü sınavlarını başarıyla geçen Yıldırım, kendisini geliştirerek için hem çalıştı hem de 200l’de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı.

  Üniversitede çeşitli şube müdürlüğü ve daire başkanlığı görevlerinde bulunan Yıldırım, geçen yıl mail ayında vekaleten, kasım ayında şimdiki ismi Gebze Teknik Üniversitesi olan kurumda “genel sekreterlik” görevine asaleten atandığı için gururlu. İnsanlara işlerini en iyi şekilde yapmalarını tavsiye eden Yıldırım, eğitimini sürdürüp kendini daha da geliştirmeyi hedefliyor.