Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin yenilenen Uygulama Birimleri’nin açılışı, Rektörümüz Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İnci Çınarlı ve Üniversite Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Prof. Dr. E. Ertuğrul Karsak, Uygulama Birimleri’nin öğrencilerin pratik çalışmalarına yönelik motivasyonlarını artırmak adına iyi bir kazanım olduğunu ifade etti.

Prof. Dr. İnci Çınarlı, Uygulama Birimleri’nin hayata geçirilmesinde destek ve emek veren başta Rektörümüz olmak üzere, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan Feyzioğlu, Genel Sekreter Vek. Doç. Dr. Müjde Genevois, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Y. Mimar Göksel Dinçer’e ve diğer personele teşekkür etti.

Bünyesinde İletişim Ajansı, Tasarımhane, Haber Odası, Kurgu Birimi, Medyatek, Radyo ve Televizyon Stüdyoları bulunduran Uygulama Birimleri, İletişim Fakültesi öğrencilerinin ilgi alanları doğrultusunda becerilerini geliştirmelerine ve pratik yapmalarına imkân tanıyarak öğrencilerin proje üretimine destek sağlayacak.